Kurs na uprawnienia podstawowe październik/listopad 2025

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy zapisy na kurs na uprawnienia podstawowe. Szkolenie prowadzone będzie od 4 października 2025 roku i będzie miało charakter zajęć sobotnio-niedzielnych. Program przewiduje 10 dni wykładowych. Odpłatność za szkolenie wynosi 1800 zł (brutto).

Wykłady będą się odbywały w Sali wykładowej T-1 w Instytucie Techniki Cieplnej Politechniki Warszawskiej przy ul. Nowowiejskiej 21/25, 00-665 Warszawa.

W celu zapisania się na kurs należy zgłosić się osobiście do biura Zarządu Okręgowego PZŁ w Warszawie z potwierdzeniem wpłaty za kurs na konto Zarządu Okręgowego PZŁ w Warszawie:

nr konta 89 1050 1038 1000 0022 4999 1445  (w tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko osoby uczestniczącej w szkoleniu z dopiskiem „kurs podstawowy”).

Liczba miejsc ograniczona. Ze względu na konieczność podpisania stosownych oświadczeń, wydania podręczników i materiałów, nie prowadzimy zapisów drogą e-mail czy też telefonicznie.

Kandydaci spoza naszego okręgu muszą posiadać skierowanie na odbycie szkolenia w ZO PZŁ w Warszawie, wydane przez zarząd okręgowy właściwy dla ich miejsca zamieszkania.

Zapisy na kurs prowadzi oraz informacji o szkoleniu udziela instruktor Grzegorz Kopeć – tel. (22) 825-66-10, (22) 825-30-03, (22) 631-25-75 wew. 111;

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱