Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Warszawa

Ocena prawidłowości odstrzału kozłów – pozyskanych w sezonie łowieckim 2023/2024

Uprzejmie informujemy, że ocena prawidłowości odstrzału kozłów pozyskanych w sezonie łowieckim 2023/2024 na terenie obwodów łowieckich okręgu warszawskiego, odbędzie się w dniach 67 grudnia br. na terenie Strzelnicy Myśliwskiej i Sportów Obronnych w m. Suchodół.

Prosimy o wcześniejsze (tj. do dnia 3 grudnia br.) dostarczenie na teren strzelnicy trofeów pozyskanych w roku gospodarczym 2023/2024 i przekazanie ich bezpośrednio kierownikowi strzelnicy Kol. Pawłowi Marczakowi.

Prosimy również o dołączenie wykazu myśliwych, którzy pozyskali samce zwierzyny płowej na ARKUSZU-OCENY-PRAWIDLOWOSCI-ODSTRZALU-WERSJA-DO-EDYCJI oraz o opisanie każdego trofeum na metryczce z podaniem:

  • imienia i nazwiska myśliwego, który dokonał odstrzału;

  • nr obwodu łowieckiego na terenie, którego dokonano odstrzału;

  • daty dokonania odstrzału;

  • rodzaju upoważnienia, na podstawie którego dokonano odstrzału (selekcyjny/łowny).

Odbiór trofeów możliwy będzie po przeprowadzeniu oceny – od dnia 8 grudnia br.

UWAGA!: Dostarczenia i odbioru trofeów należy dokonać w godzinach pracy strzelnicy: wtorek-piątek (godz. 12:00-16:00), sobota-niedziela (godz. 10:00-16:00) lub po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem strzelnicy Kol. Pawłem Marczakiem (tel: 607 279 977).

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱