Przekaż 1,5 % podatku dla zwierzyny drobnej - FUNDACJA HODOWLI I REINTRODUKCJI ZWIERZĄT DZIKO ŻYJĄCYCH (KRS: 0000319773)

Zarząd Okręgowy Warszawa

Ogólnopolski Puchar Dian – Krzywiń 28.06.2014r.

Ogólnopolski Puchar Dian Krzywiń 28.06.2014r.

Z największą przyjemnością informujemy o wielkim sukcesie reprezentacji naszego okręgu w Ogólnopolskich Zawodach o Puchar Dian w Krzywiniu!

W pierwszej edycji zawodów strzeleckich dla kobiet wzięły udział aż 82 panie z 32 okręgów PZŁ. Organizatorem konkursu był ZO PZŁ w Lesznie. Na strzelnicy w Krzywiniu Panie zmagały się z konkurencjami pełnego sześcioboju myśliwskiego. Okręg Warszawski reprezentowały Koleżanki Grażyna Ambroziak, Martyna Lubecka i Beata Sala.

W klasyfikacji drużynowej nasze reprezentantki zajęły drugie miejsce- do Koleżanek z okręgu katowickiego zabrakło jedynie jednego trafionego rzutka!

W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajęła Koleżanka Grażyna Ambroziak, uzyskując 450 pkt, Koleżanka Martyna Lubecka zajęła miejsce piąte (412 pkt), zaś Koleżanka Beata Sala uplasowała się na pozycji dziesiątej (382 pkt).

Serdecznie gratulujemy i trzymamy za Was kciuki na kolejnych mistrzostwach!