Okręgowe Zawody Strzeleckie 2014 – wyniki

Okręgowe Zawody Strzeleckie 2014 – wyniki

LPNR. ZAWODNIKANAZWISKOIMIĘKLASATRAPSKEETBAŻANTZAJĄCSUM  ŚRUTDZIKROGACZSUMA KULAWYNIK
114HanuszJakubM9510050352808995184464
221PankowskiMarcinM759545502659496190455
351OstrowskiJanM909550502858483167452
426KubiakMirosławM808550402559298190445
522PietrzakRobertM807550502559197188443
610GajdaRobertM809545452658093173438
749DuplickiJacekM909050502806890158438
852RyśJacekM807550452508996185435
916HanuszBartłomiejP759040452509092182432
1027LachowskiAndrzejM709045502558691177432
1150TamowskiMarekM709545502607795172432
1244LubeckiHubertM859550502805396149429
1345GodusławskiAdamM609050502508094174424
1453GawlińskiJanuszM658550502507598173423
1560OsuchowskiHubertM708050502508785172422
1617KutaArturM808550502656092152417
1729ZakrzewskiMaciejP759045452557188159414
183KwiatkowskiWłodzimierzM659050302358489173408
1931PawlakWojciechM758035452357693169404
2047StańczukKrzysztofM808540502557871149404
2130SzafrańskiWojciechP857045352358087167402
2240KownackiAdamM707545452357094164399
2315HanuszWojciechM459050402259181172397
2423KostrzewaDariuszM609040452357389162397
2534PodruckiArkadiuszP609035402258686172397
2624AnkiewiczTomaszM709040452455892150395
2746OlborskiWojciechP707540502356889157392
2855KiszkurnoStefanM609545352356790157392
292AmbroziakGrażynaM7570403021576100176391
3043SternickiRadosławM508540502257096166391
317PiaseckiKamilP559045502405988147387
3259LissowskiAndrzejM808045352406087147387
3318MiciałkiewiczPiotrP809050152357081151386
348LazurekRobertP557540402107695171381
366DąbrowskiRafałP658050502454390133378
3742PawlakMarcinP757045352256682148373
381KucharskiJacekP857535252205294146366
3957KiszkurnoAdamP706550452304985134364
4020MisztalMaciejM757540352254688134359
4128AuterhoffWiesławM758050502553866104359
4241KownackiStanisławM658050152107076146356
4337KownackiPiotrP808045452507724101351
4432DrobekMarcinP806045252105880138348
454ŻychlińskiPawełP755535251905792149339
4658KaczorowskiPrzemysławP407545502105572127337
4756KiszkurnoHubertP708030402204468112332
4838ChrustowskiMacinP508530301955084134329
495WilgaPiotrP656035402006955124324
5011WyszyńskiPawełP404520301355685141276
5133DąbkowskiJanuszP456030351705054104274
5219GłażewskiMichałP30655015160226688248
5339UszyńskiGrzegorzP45704025180223052232
5413MadejPawełP6035155115374885200
5512WyszyńskiRobertP2020525704483127197
5625MoczulskiArturP0203010604884132192
579LissowskiKrzysztofM000000000
5836KotziamDanielM000000000