Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Warszawa

Rada Programowa „Łowca Polskiego” – nowa era zarządzania treścią

Łowczy Krajowy Eugeniusz Grzeszczak powołał Radę Programową miesięcznika „Łowiec Polski”. Na czele organu odpowiedzialnego za kształtowanie zawartości i kierunku zmian naszego czasopisma stanął Piotr Żuchowski – historyka sztuki, polityk, samorządowiec i myśliwy z wieloletnim doświadczeniem.

W skład Rady Programowej weszli także:

  • Dariusz Młotkiewicz –  dyrektor operacyjny biura Zarządu Głównego PZŁ, specjalista ds. zarządzania, były minister w Kancelarii Prezydenta RP
  •  Grzegorz Stranz – doświadczony redaktor i publicysta
  • Stanisław Brzózka– znany samorządowiec i działacz na rzecz ochrony środowiska
  • Tomasz Tywonek –specjalista ds. komunikacji i marketingu, był rzecznik rządu RP
  • Wojciech Cieplak – były redaktor naczelny „Łowca Polskiego” i były prezes spółki „Łowiec Polski”, autor licznych publikacji łowieckich.
  • Michał Jordan – doświadczony i zasłużony myśliwy, były łowczy okręgowy w Bielsku-Białej
  • Ks. Sylwester Dziedzic – kapelan krajowy, redaktor naczelny „Łowca Tarnowskiego”
  • Tomasz Kulesza – nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Komunikacji Społecznej, a także łowczy okręgowy w Rzeszowie

Rada Programowa „Łowca Polskiego” ma za zadanie nadzorować zawartość miesięcznika oraz wprowadzać innowacyjne zmiany, które będą odpowiadały na aktualne wyzwania i potrzeby środowiska łowieckiego. To wyjątkowe grono ekspertów z branży medialnej oraz wybitnych znawców łowiectwa zapewni, że nasze pismo będzie nie tylko źródłem rzetelnych informacji, ale także platformą do dyskusji nad przyszłością polskiego łowiectwa.

„Łowiec Polski” jest jednym z najstarszych czasopism w Polsce i świętuje w tym roku jubileusz 125-lecia. To zobowiązuje nas do nieustannego podnoszenia jakości i aktualności publikowanych treści, aby sprostać oczekiwaniom naszych czytelników.

„Powołanie Rady Programowej złożonej z tak wybitnych osobistości jest krokiem w kierunku dalszego rozwoju naszego miesięcznika. Wierzę, że wspólna praca nad zawartością pisma przyczyni się do promowania najlepszych praktyk łowieckich i zrównoważonego zarządzania zasobami przyrodniczymi” – powiedział podczas pierwszego posiedzenia Rady Łowczy Krajowy Eugeniusz Grzeszczak.

Relacja z posiedzenia już wkrótce na naszym kanale YouTube.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱